LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Me çorape dhe shapka me gisht/ Reperi i lë të gjithë gojëhapur në Londër

27 Shtator 2022, 21:05, Lifestyle CNA

Foto-Me çorape dhe shapka me gisht/ Reperi i lë të gjithë

Dizajneri i Yeezy dhe reperi Kaney West, mori pjesë në sfilatën e modës së markës së njohur “Burberry” në Londër, ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pamjen e tij.

West u shfaq i shfaq i tëri i veshur me lëkurë, ndërsa te këmbët kishte zgjedhur të vishte shapka me gisht.

Pamja e tij ka shkatuar një sërë reagimesh në rrjetet sociale nga ndjekësit, të cilët janë shprehur se janë të befasuar nga ky stil i Kaney West./ CNA.al

Foto-Me çorape dhe shapka me gisht/ Reperi i lë të gjithë

Foto-Me çorape dhe shapka me gisht/ Reperi i lë të gjithë

Foto-Me çorape dhe shapka me gisht/ Reperi i lë të gjithë

Lajmet e fundit nga