LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E kam takuar para se të lidhesha me Genarin”/ Cindy Marina flet për marrëdhënien me Jozefina Topallin

27 Shtator 2022, 19:54, Lifestyle CNA
“E kam takuar para se të lidhesha me Genarin”/ Cindy Marina
Moderatorja e sportit Cindy Marina,

Moderatorja e sportit Cindy Marina, ka folur për herë të parë për marrëdhënien e saj me ish kryeparlamentaren Jozefina Topalli.

E ftuar në emisionin "Rudina", Cindy tha se, me Topallin është njohur para se të lidhej me djalin e saj Genarin.

Ajo thotë se është një njeri i mrekullueshëm dhe është me shumë fat që e ka njohur.

Patjetër që po. Në fakt e kam takuar shumë më parë se të takoja Genarin. Jemi njohur  familjarisht më parë, kështu që kur unë u lidha me Genarin nuk kisha ndonjë siklet ta takoja. Ajo është njeri i mrekullueshëm. Vërtet jam me fat që e njoh./ CNA.al

Lajmet e fundit nga