LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Einxheli është e qartë!/ Tregon se kur do t'i propozojë Dj Dagz-it

27 Shtator 2022, 14:12, Lifestyle CNA

Einxheli është e qartë!/ Tregon se kur do t'i propozojë

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, prej muajsh tashmë po shijojnë dsashurinë e tyre, e cila e pati pikënisjen në një reality show. Mirëpo siç e dimë dashuria nuk njeh kufij dhe limite, e si në rastin e kësaj dysheje nuk njohu as mendimet e "dynjasë". 

Tashmë ata janë në pritje të një bebushi, gjininë e të cilit e zbuluan pak ditë më parë në një ceremoni fantastike, që përshkohej nga bardhësia. Dy shpirtra të bardhë që dashuria i bekoi dhe i bëri prindër, janë në pritje të një djali. 

Tashmë si çdo çift zakoni ata shkojnë edhe në dasmat e gëzimet familjare së bashku, e së fundmi dyshja ka shkuar në Kosovë për një rast familjar (dasëm), nga ku kanë postuar dhe disa foto mjaft të bukura familjare (sepse tashmë kanë dhe djalin). 

"Nëse babushi do të vazhdojë të duket kaq i bukur, atëherë do t'i propozoj vetë për martesë"- shkruan Einxhel krahas fotove me partnerin e saj Dagz./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Lajmet e fundit nga