LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arta Nitaj i kthen “kusurin” Ermal Mamaqit/ “Ra në nivelin e komentuesve të 'Instagram'-it”

26 Shtator 2022, 21:31, Lifestyle CNA
Arta Nitaj i kthen “kusurin” Ermal Mamaqit/ “Ra në
Arta Nitaj dhe Ermal Mamaqi

Modelja dhe aktorja, Arta Nitaj, nuk ka kursyer përgjigjen për aktorin Ermal Mamaqi.

Sonte në natën e dytë të spektaklit të kërcimit "Dance With Me Albania", Arta tha se nuk e priste që Ermali të binte në nivelin e komentuesve të "Facebook"-ut dhe "Instagram"-it.

“Nuk e kuptoj perse duhet të bjerë në nivelin e komentuesve të 'Facebook'-ut dhe 'Instagram'-it”, tha Arta ndër të tjera.

Ndërsa Ermali nga ana tjetër shpjegoi se ky keqkuptim mes tyre është sqaruar.

Megjithatë, nuk mungoi edhe replika për modelen.

“Do më pëlqente që atë gjë të ma kishte thënë në atë darkën që bëmë në restorant”, tha Ermal Mamaqi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga