LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Këngëtari nuk përmbahet më/ “Bëja seks 2-3 herë në ditë, nuk rezistoja dot”

26 Shtator 2022, 21:00, Lifestyle CNA
Këngëtari nuk përmbahet më/ “Bëja seks 2-3
Foto ilustruese

Kjo deklaratë e rokerit Valon Shehu ka ndezur edhe më shumë skenën e spektaklit “Dance Albania”.

Këngëtari ka rrëfyer se në një fazë të jetës së tij, ka përdorur steroidet për të ndihmuar stërvitjen në palestër dhe si efekt anësor të saj ka pasur çrregullime hormonale të cilat nxisnin dëshirën për të kryer marrëdhënie.

“Bëja seks 2-3 herë në ditë, nuk rezistoja dot”, është shprehur Valoni./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga