LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasjet në "Big Brother Vip"/ Iliri gozhdon Iglin: Ato që ndodhën brenda 4 mureve mbetën atje

26 Shtator 2022, 20:50, Lifestyle CNA
Përplasjet në "Big Brother Vip"/ Iliri gozhdon Iglin: Ato
Igli Zarka

Një nga përplasjet që është komentuar pa fund në "Big Brother Vip" ka qenë ajo mes Ilir Shaqirit dhe Igli Zarkës.

Së fundi dy djemtë janë gjendur përballë në spektaklin e kërcimit "Dance Albania", por me një ndryshim, Ilir Shaqiri është kryetari i jurisë, ndërsa Igli konkurron me personazhet e tjerë të njohur.

Edhe sonte nuk u kalua pa u përmendur përplasja mes tyre, por Iliri ushpreh se gjërat që kanë ndodhur në shtëpinë e "Big Brother Vip" mbeten atje ndërsa në "show" do t’i vlerësojë ashtu si duhet.

Gjërat që ndodhin në një kontekst brenda 4 mureve të një shpie, mbeten aty.

Unë si Iglin dhe Valonin që kemi fjetur dhe kemi ngrënë bashkë, do t'i vlerësoj pa asnjë lloj teklifi”, tha Iliri./CNA.al

Lajmet e fundit nga