LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një banane me dy mollë/ Noizy merr surprizën "epike" për ditëlindje nga miku i tij i ngushtë

27 Shtator 2022, 09:54, Lifestyle CNA

Një banane me dy mollë/ Noizy merr surprizën "epike"

Sot është një ditë mjaft e veçantë për reperin e njohur Noizy, i cili mbush 36 vjeç. Në mesnatën e sotme ai mori shumë urime, por më i veçanti mbeti ai i aktorit të njohur, Blerim Destani. 

Noizy ishte bashkë me miqtë e tij, kur Blerimi i solli një surprizë qesharake "çunash" dhe të gjithë të pranishmit shpërthyen me të qeshura. 

Një banane me dy mollë/ Noizy merr surprizën "epike"

Krahas kësaj, Noizy ka shumë njerëz që e mbështesin dhe e urojnë, kjo pasi ai ka shfaqur një vetvete mjaft të arrirë dhe emri i tij tashmë njihet edhe ndërkombëtarisht./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga