LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

A është e dashuruar kampionia e Europës?/ Luiza Gega shuan kuriozitetin e fansave

26 Shtator 2022, 21:40, Lifestyle CNA
A është e dashuruar kampionia e Europës?/ Luiza Gega shuan
Luiza Gega

Shumë pak dihet për jetën e saj private. Gjithë sa dimë është talenti i saj dhe puna e jashtëzakonshme për të arritur majat dhe për të mos u ndalur kurrë.

Por sonte Luiza Gegës i është dashur të japë një përgjigje për situatën e saj sentimentale, pas pyetjeve që shikues të shumtë i kanë bërë Ermal Mamaqit, siç tha vetë producenti: “A je e dashuruar”.

Përgjigjja e kampiones së Europës ishte negative edhe sepse siç tha ajo, ky është momenti për t’iu përkushtuar karrierës së saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga