LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"U rrite moj gru"/ Deklarata e Stresit që po bën xhiron e rrjetit

27 Shtator 2022, 10:31, Lifestyle CNA

"U rrite moj gru"/ Deklarata e Stresit që po bën xhiron e

Stresi dhe Keisi janë një ndër çiftet më të përfolura në mediat rozë. Herë të ndarë, herë të bashkuar e herë me ndonjë "pauzë" siç i quan reperi këto ditët e pushimit nga një marrëdhënie, ata e kanë bërë lëmsh rrjetin. 

Së fundmi Keisi ka postuar një foto të saj ku në sfond ka vënë këngën e Stresit "M'ke harru". Ndërkohë, reperi e ka ripostuar foton e saj duke lënë mbishkrimin "Eh moj grua u rrite".

"U rrite moj gru"/ Deklarata e Stresit që po bën xhiron e

Po çfarë po ndodh në të vërtetë? Ka një ribashkim? Ende nuk dihet.

Por vlen të kujtohet se pak kohë më parë Stresi, emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj, në një bisedë virtuale me ndjekësit e tij pati shprehur se ka vajza të mira, por djemtë merren me mendjelehtat. 

“A ka goca të mira a s’ka më?”- i drejtohej ndjekësi në "Instagram" reperit. 

Përgjigjja e reperit ishte pak thumbuese dhe la vend për interpretim, madje u fol se e kishte për Keisin. 

“Normal që ka, por nuk i sheh dot do punë puna për goca të mira se ne jemi mësuar me këto mendjelehtat”- shkruhet në përgjigjen e plotë të Stresit, i cili i ka fshirë më pas ‘story-t’./CNA.al

Lajmet e fundit nga