LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Problemi yt më i madh është hapja e këmbëve"/ Komenti i Ilir Shaqirit për Arta Nitajn, që publiku mbase nuk e kapi

27 Shtator 2022, 13:42, Lifestyle CNA

"Problemi yt më i madh është hapja e

Arta Nitaj dhe Ermal Mamaqi duket se kanë bërë paqe pas një "përplasjeje" të vogël në skenën e "Dance With Me" javën e shkuar. 

Mbrëmjen e djeshme ata bënë paqe, duke u shprehur se Arta nuk ka qarë siç u përfol në portale. Gjithsesi, në momentin kur juria dha vlerësimin për bukuroshen, ishte komenti i Ilir Shaqirit, i cili u duk paksa "seksist". 

"Si puna e Sindit dhe nga ty pres jashtëzakonisht më shumë sepse ke mundësinë të japësh shumë. Problemi yt më i madh për mendimin tim është hapja e këmbëve (dëgjohet një nënqeshje), sepse je e mbyllur. Kupton? Elasticiteti ka të bëjë shumë. Kështu që duhet të punosh shumë sparkatën. Pjesën e sipërme të trupit e punon shumë bukur. Por pjesa poshtë përveçse je e mbyllur ke shumë pak elasticitet me gjithë partnerin. Nuk e di se sa dakord është partneri në këtë rast"- u shpreh Ilir Shaqiri. 

Mund ta shikoni edhe vetë në YOUTUBE. 

Ai u përpoq të ruante seriozitetin, por qartazi një nënqeshje u dëgjua, sepse shprehi të tilla gjithmonë nuk merren aq mirë kur bëhet fjalë për një vajzë, për më tepër duke marrë parasysh, se pak kohë më parë Arta është përfolur për një situatë aspak të këndshme nga një "youtube"-r britanik./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga