LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk do ta njihni/ Efi e "Përputhen" bën ndryshimet drastike në pamje

27 Shtator 2022, 11:59, Lifestyle CNA

Nuk do ta njihni/ Efi e "Përputhen" bën ndryshimet drastike

Efigjenia Dhedhes, është bukuroshja e cila u bë e njohur si fillim pas daljes së saj në programin "Përputhen" në sezonin e kaluar. Sapo u bë pjesë e spektaklit, ajo tërhoqi menjëherë vëmendjen për pamjen e saj, pasi ajo ka tipare të bukura dhe trup të gjatë, e madje shumë fansa janë shprehur se ajo është një miksim mes Bora Zemanit dhe Elvana Gjatës. 

Pas daljes nga "Përputhen", Efi u bë pjesë e një tjetër reality show, në "Kepin e Tundimeve", ku atje së bashku me disa personazhe të tjerë dhuruan spektakël dhe argëtim për shikuesit, gjatë sezonit të verës, por nga ana tjetër morën edhe mjaft kritika, kjo për shkak se publiku ishte i pakënaqur me atë që reklamonin këta të rinj. 

Gjithsesi, kjo nuk është tema e vetme për të cilën do të flasim, pasi Efi pas përfundimit të "Kepit të Tundimeve", ka bërë disa ndryshime te paraqitja e saj. 

Si fillim ajo ka kryer një rimodelim të hundës, gjë për të cilën është shprehur kohë më parë se do ta bënte. 

Nuk do ta njihni/ Efi e "Përputhen" bën ndryshimet drastike

Krahas operacionit të hundës, Efi ka ndryshuar edhe modelin e saj të flokëve. Ajo ka prerë disa baluke, mbase edhe për shkak se ky stil flokësh tashmë është trend i këtij viti./CNA.al

Nuk do ta njihni/ Efi e "Përputhen" bën ndryshimet drastike

Lajmet e fundit nga