LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Na lini të kërcejmë”/ Bora Zemani publikon foton e shumëpritur me Donald Veshajn

27 Shtator 2022, 19:07, Lifestyle CNA
“Na lini të kërcejmë”/ Bora Zemani publikon foton e
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Më në fund! Moderatorja Bora Zemani ka publikuar foton e shumëpritur me Donald Veshajn, duke konfirmuar kështu publikisht pajtimin e tyre.

Moderatorja ka publikuar në rrjetet sociale, foton krahas Donaldit, ku duket më e qeshur se kurrë dhe krahas shkruan: "Na lini të kërcejmë."

Nga ana tjetër aktori ka lënë në koment dy fytyra të dashuruara dhe një shenjë që të mos i marrin mësysh.

Kujtojmë se, që pas daljes së Donald Veshajt nga Big Brother Vip është përfolur për një rikthim mes tyre, pasi aktori i dha fund lidhjes me Beatrix Ramosajn.

Dyshja janë fotografuar disa herë nga paparacët ku shiheshin bashkë me njëri-tjetrin, por asnjëherë nuk e pranuan publikisht se janë rikthyer./ CNA.al

“Na lini të kërcejmë”/ Bora Zemani publikon foton e

 

Lajmet e fundit nga