LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trejsi Sejdini nuk përmbahet më/ I "vë flakën" Mykonosit me pozat seksi në mes të natës

27 Shtator 2022, 15:01, Lifestyle CNA

Trejsi Sejdini nuk përmbahet më/ I "vë flakën"

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi të "Instagram"-it. Ajo shpesh publikon foto të nxehta dhe tejet provokuese.

Së fundmi ajo po shijon pushimet e saj në Mykonos të Greqisë, nga ku nuk ka hezituar që të ndajë disa fotografi në orën 3 të mëngjesit. Atmosfera duket se është e bukur dhe sa duket bukuroshja ka dalë të shijojë pak jetën e natës. Si gjithmonë janë fomat e saj trupore ato që e marrin gjithë vëmendjen./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

 

Lajmet e fundit nga