LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një "hot mama"/ 10 fotot më të zjarrta të Einxhel gjatë shtatzënisë

27 Shtator 2022, 14:21, Lifestyle CNA

Një "hot mama"/ 10 fotot më të zjarrta të Einxhel

Einxhel Shkira gjithmonë është shquar për natyrën e saj ekspresive dhe pakëz rebele. Gjithmonë e zonja për t'u vetëmbrojtur, por edhe për të dhënë argumentin e duhur aty ku i është kërkuar. Një vajzë që gjithmonë ka zgjedhur mendjen për t'ia dalë me sukses, por që për Dagz-in zemra ishte ajo që triumfoi. 

Askush nuk e priste që lidhja mes tyre do të funksiononte, edhe pse njohja e tyre ndodhi shumë gradualisht sa ishin brenda shtëpisë, thuajse njëlloj siç mund të ishte jashtë shtëpisë, por gjithsesi askush nuk e priste që kjo lidhje të zgjaste edhe pas përfundimit të "Big Brother". Lidhja jo vetëm që zgjati, por eci me hapa të mëdhenj ndryshe nga brenda shtëpisë dhe sërish çifti iu dorëzua fatit. Mbase ishte e destinuar që zemrat e tyre të bashkoheshin dhe dashuria e tyre të bekohej me një fëmijë, për të cilin flisnin që kur ishin brenda shtëpisë. 

Një "hot mama"/ 10 fotot më të zjarrta të Einxhel

Gjithsesi ndryshe nga mamat që ne shohim shpesh "në qarkullim", Einxhel është mjaft cool. Veshjet e saj ekstravagante dhe me gnjyra kanë tërhequr mjaft vëmendje përgjatë verës dhe vjeshtës. Ajo më së shumti vishte rroba rozë, gjë që ngriti aludimet se ajo mund të ishte në pritje të një vajze, por më pas nuk rezultoi kështu. 

Një "hot mama"/ 10 fotot më të zjarrta të Einxhel

Më poshtë po iu sjellim disa foto të Einxhel si një "cool mama"./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga