LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shau mbarë personazhet e njohur/ Marinela Hysa e përlotur: I kam dëmtuar, kam ankthe

27 Shtator 2022, 17:54, Lifestyle CNA
Shau mbarë personazhet e njohur/ Marinela Hysa e përlotur: I kam
Marinela Hysa, ish konkurente e Love Story

Marinela Hysa, ish konkurente e shoët, “Love Story” e përlotur ka folur mbi deklarata e sja që ka bërë në rrjetet sociale, si Tik Tok.

E ftuar në emisionin “Shije shtëpie”, ka thënë se kjo periudhë nuk ka qenë e lehtë për të pasi sipas saj deklarata e sja kanë dëmtuar shumë njerëz.

Sipas saj,ajo u bë e famshme për fjalët e pista që ka përdorur, ndërkohë që në jetën reale Marinela nuk shan dot askënd, as me fjalën “debile”.

“Personazhet publik që unë kam përmendur, unë i kam dëmtuar shumë sepse kanë familje, kanë nuse. Dikush nga ata mund të jetë i martuar, dikush nga ata i dashuruar, pra unë kam bërë një gjë që nuk duhet ta kisha bërë dhe këtë gjë nuk do ta bëjë kurrë njeri në Shqipëri dhe në botë këtë gjë që kam bërë unë. Nëse ke një problem me një person, nuk ke pse të bëhesh i keq, të dëmtosh të tjerët sepse po dëmtove të tjerët ke dëmtuar dhe veten tënde. Unë kam dy muaj me ankth”, është shprehur ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga