LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më shumë ziheshim se flisnim”/ Bora dhe Donaldi zbulojnë konfliktet

28 Shtator 2022, 08:12, Lifestyle CNA
“Më shumë ziheshim se flisnim”/ Bora dhe Donaldi
Donald Veshaj dhe Bora Zemani

Pas shumë aludimesh, Bora Zemani zyrtarizoi mbrëmjen e djeshme ribashkimin me aktorin Donald Veshaj me një foto, ku thoshte: “Na lini të kërcejmë”.

Kjo foto ishte shkepur gjatë regjistrimit të puntatës së parë të emisionit të dy vëllezërve Veshaj: “Më lër të flas”.

Ky emision pritet të fillojë së shpejti, ndërsa në rrjet janë publikuar disa video të prera nga intervista me Bora Zemanin.

Ndër të tjera, dyshja ka folur për vështirësitë e problemet që kanë hasur gjatë lidhjes. Aktori ka zbuluar se ata kanë pasur shumë konflikte.

“Më shumë ziheshim se loznim, më shumë ziheshim se flisnim, një fjalë të mirë nuk ia thoshim njëri-tjetrit”, theksoi Donaldi./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga