LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkëlzen Berisha publikon fotot familjare/ Çfarë nuk u pa nga dasma madhështore me Arminën

28 Shtator 2022, 08:40, Lifestyle CNA
Shkëlzen Berisha publikon fotot familjare/ Çfarë nuk u pa nga
Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani

Dasma e çiftit Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani është një nga ngjarjet më të komentuara të këtyre ditëve, pasi gjithë vëmendja është përqendruar tek ata. 

Dasma madhështore plot klas bëri bashkë personazhe të politikës, showbizzit dhe artit. Një nga gjërat që u komentua shumë ishin fustanet që tregonin elegancën dhe çiltërsinë që Armina mbart.

Ajo nuk i ka kursyer aspak fotot nga dasma gjatë këtyre ditëve, ndërsa pak orë më parë disa foto të papublikuara më herët i ka nxjerrë Shkëlzen Berisha.

Çifti që kurorëzoi dashurinë pas 10 vitesh lidhje, shihet pranë familjes, kryetarit të Partisë Demokratike, Sali Berisha dhe bashkëshortes së ish-kryeministrit, Liri Berisha.

Gjithashtu Shkëlzeni dhe Armina shfaqen të lumtur krah njëri-tjetrit, teksa kanë celebruar dashurinë e tyre./ B.A. – CNA.al

Shkëlzen Berisha publikon fotot familjare/ Çfarë nuk u pa nga

Shkëlzen Berisha publikon fotot familjare/ Çfarë nuk u pa nga

Shkëlzen Berisha publikon fotot familjare/ Çfarë nuk u pa nga

Shkëlzen Berisha publikon fotot familjare/ Çfarë nuk u pa nga

Shkëlzen Berisha publikon fotot familjare/ Çfarë nuk u pa nga

Lajmet e fundit nga