LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luana përgënjeshtron mashtruesit dhe gjobaxhinjtë

30 Shtator 2023, 21:52, Lifestyle CNA

Luana përgënjeshtron mashtruesit dhe gjobaxhinjtë

Luana Vjollca ka përgënjeshtruar mashtruesit dhe gjobaxhinjtë e mediave pas aludimeve së në rrjetin social Whats App qarkullonte një video e saj sensuale.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku tregon pjesën e kraharorit dhe e krahason atë me të vajzës e cila shfaqet në videon që po qarkullon.

Në vajzën që është në video duket qartë se ajo ka tatu ne pjesën pranë supit.

Krahas fotos së saj Luana shkruan “no tattoo” në vendin ku vajza në video ka tatunë gjë që duket qartë se nuk është Luana.

Këtë moderatorja e njohur e quan si një mënyrë për të hedhur baltë mbi jetën e saj.

“Është e turpshme të hidhni baltë mbi jetën e një vajze që për gjithçka ka sot ka vendosur të zgjedhi rrugë tjetër në këtë jetë për t’ia dalë, rrugën e punës.”, shkruan ajo krahas fotos.

Luana përgënjeshtron mashtruesit dhe gjobaxhinjtë

Luana ka shkëlqyer në projektet e saj të herëpashershme dhe përkrahja që ka nga publiku është tejet e madhe. Së fundmi ajo është në qendër të vëmendjes për suksesin që po korr nga “Love Island Albania”.

Edhe këtë herë Luanës do ti duhet të luftojë mashtuesit dhe gjobaxhinjtë që përpiqen të hedhin baltë mbi punën e saj.  

Kjo video abuzive e cila qarkulloi vetëm për disa klikime më shumë ishte një gënjeshtër e madhe.

U aludua se doli nga faktet e mbledhur nga SPAK por rezultoi ashtu siç ishte e vërteta një gënjesgtër e madhe.

Më herët kjo video u përgënjeshtrua dhe nga gazetarët Artan Hoxha dhe Elton Qyno të cilët rënditën disa fakte që sipas tyre vërtetonte se nuk ishte një video.

Hoxha tha se nuk është i vërtetë lajmi se SPAK ka çkoduar telefonin me programin e kriptuar Sky ECC ku thuhej se bëhej fjalë për telefonin e Ervis Martinajt, pasi ky aplikacion nuk perdorte video./ CNA

Lajmet e fundit nga