LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndizet skena/ Shqiptarja shkëlqen në ‘The Voice Rap’, me ‘Heart Attack’

26 Shtator 2023, 14:00, Lifestyle CNA
Ndizet skena/ Shqiptarja shkëlqen në ‘The Voice Rap’, me
Noizi dhe Loredana

Erda Havalli, 19 vjeçe, me origjinë nga Shqipëria, e cila garon në ‘The Voice Rap’, ka shkëlqyer me këngën e Loredanës dhe Noizit ‘Heart Attack’.

Ajo u ngjit në skenë me këtë këngë në natën e parë të ‘The Voice of Germany’ ku performoi para jurisë.

Performanca e saj elektrizoi skenën dhe tërhoqi gjithashtu vëmendjen e jurisë.

Vidoja është bërë publike dhe në rrjetet sociale ku ka pasur një përhapje të madhe dhe është pëlqyer shumë nga publiku.

Spektakli që po zhvillohet në Gjermani i dedikohet zhanrit të rep-it./ CNA

Lajmet e fundit nga