LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rozana Radi “kthjellon” qiellin/ Nxjerr fotot sensuale nga dita e fundit e verës

25 Shtator 2023, 16:27, Lifestyle CNA
Rozana Radi “kthjellon” qiellin/ Nxjerr fotot sensuale nga dita e
Moderatorja Rozana Radi

Rozana Radi njihet si një nga moderatoret dhe këngëtaret që flet pa filtra.

Ajo di gjithmonë si ta bëjë publikun për vete dhe këtë përveçse në ekran e tregon më së miri në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Moderatorja ka mahnitur ndjekësit e saj me disa foto, ku shihet tejet seksuale.

Teksa vendi është pushtuar nga shiu, ajo i përshendet ndjekësit me disa foto me bikini dhe me një këmishë të veshur sipër tyre, nga dita e fundit e pushimeve të saj verore.

“Dita e fundit e verës”, shkruan Rozana krahas fotove, ku tregohen linjat e saj perfekte trupore./ CNA

Lajmet e fundit nga