LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I del gjumi natën dhe…”/ Almeda Abazi zbulon “sekretin” e bashkëshortit të saj

21 Nëntor 2022, 16:02, Lifestyle CNA
“I del gjumi natën dhe…”/ Almeda Abazi zbulon
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar dhe të dashur për publikun turk dhe atë shqiptar.

Përmes një interviste te Luana Vjollca, çifti kanë zbuluar më shumë detaje për mënyrën se si janë njohur apo se si është jeta e tyre në çift.

Gjatë përgjigjeve të pyetje Tolgahan nuk kurseu për të zbuluar dëshirën që ka për një fëmijë të tretë.

Por as Almeda nuk ngurroi që të tregonte një nga sekretet e bashkëshortit në raportin intim.

Teksa u pyet nëse partnerit të saj ‘i del gjumi natën për të bërë dashuri’, ajo nuk ngurroi që të pohonte këtë fakt./ CNA.al

Lajmet e fundit nga