LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Anët e errëta të Erës dhe Mozzik/ Menaxheri i VIP-ave "hap thesin", tregon prapaskenat

19 Nëntor 2022, 12:11, Lifestyle CNA
Anët e errëta të Erës dhe Mozzik/ Menaxheri i VIP-ave
Era Istrefi Mozzik

Menaxheri i “Vipa-ve” Xhani Demika në intervistën e tij për “Glamour Zone”, ka “hapur thesin” për të gjithë VIP-at.

Pasi foli për sherrin më vëllezërit Veshaj, ai ka treguar se si sillen në prapaskenë artistët tanë të preferuar.

Kësaj pyetje iu përgjigj pa hezitim Xhani Demika, i cili zbuloi disa “anë të errëta” të artistëve të njohur.

Ai evidentoi disa cilësi negative të artistëve Era Istrefi dhe Mozzik.

Për Mozzik, Xhani u shpreh se vonohet shumë.

“Mozzik kishte një bashkëpunim me një mikun tim. Unë isha ndërmjetësi, që i lidha kontaktin. Mbaj mend që Mozzik e ka lënë atë djalin 8 orë në pritje”- tha Xhani Demika.

I pyetur se kush është artisti/artistja më mendjemadh/e e shoëbizzit, Xhani menjëherë përmendi Era Istrefin, ndaj së cilët foli me tonë të ashpra.

“Era Istrefi. Edhe kur kam rastisur në koncerte, ka qenë shumë e ftohtë, dhe më është dukur mendjemadhësi. Mbaj mend në koncertin e fundit që rastisëm, ajo ka qenë e tërhequr nga të gjithë njerëzit.”- iu përgjigj pyetjes Xhani./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga