LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mos vallë Oriola Marashi sapo na tregoi se është në një lidhje?

18 Nëntor 2022, 15:22, Lifestyle CNA

Mos vallë Oriola Marashi sapo na tregoi se është në një

Eros Grezda prej kohësh ka hedhur pas lidhjes e tij me modelen Oriola Marashi dhe para disa javësh bëri publike lidhjen e tij me Ajsel Abazin.

Por me sa duket tashmë një lëvizje në jetën sentimentale e ka bërë edhe vetë modelja, e cila ka ngritur dyshimet përmes një Instastory.

Oriol aka postuar disa trëndafila të kuq, gjatë një darke. E siç e dimë të gjitha tashmë, trëndafilat e kuq janë symbol i dashurisë.

Mos vallë Oriola Marashi sapo na tregoi se është në një

Gjithsesi modelja ende nuk ka konfirmuar diçka të tillë, por “sinjalet” duket sikur po i përçon.

Kujtojmë se Eros Grezda ishte kryefjala e mediava në kohën kur ishte në lidhje me oriolën dhe më herët futbollisti ka deklaruar se ky fakt e besdis, pasi ai do të përmendet për karrierën dhe jo për romancat e tij.

 “Lidhjen që kam pasur nuk kam dashur asnjëherë që ta bëj publike, por ishte një situatë që do dilte doja apo s’doja sepse Shqipëria dhe Kosova janë vende të vogla dhe merren vesh gjërat. U bë publike dhe më ka bezdisur se nuk është në rregull kur një futbollist del gjithmonë në portale jo për tema futbollistike, por për jetën private”- u shpreh ai./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga