LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja 49-vjeçare "shokon rrjetin"/ Pozon nudo në një banjo luksoze

18 Nëntor 2022, 15:53, Lifestyle CNA

Modelja 49-vjeçare "shokon rrjetin"/ Pozon nudo në

Modelja e njohur Heidi Klum ka publikuar së fundmi disa foto mjaft provokuese në rrjetet sociale, ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

Në fotot e publikuara ditën e djeshme ajo tregon “se nuk do t’ia dijë fare”.

49-vjeçaraja ka treguar format e saj me një trupore ngjyrë të bardhë, treksa pozon në një banjë luksoze.

“MOOD”, ka shkruar krahas postimit në Instagram dhe më pas ka fshirë komentet negative.

Gjithsesi kjo nuk është hera e parë që ajo shokon 10.2 milionë ndjekësit e saj, pasi edhe pak ditë para festës së Halloëeen ajo publikoi një selfie një selfie të rrezikshme në pasqyrë që i la pak imagjinatës./CNA.al

Lajmet e fundit nga