LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A takohen fëmijët me ish-bashkëshortin?/ Arjola Demiri publikon bisedat e WhatsApp

20 Nëntor 2022, 11:53, Lifestyle CNA

A takohen fëmijët me ish-bashkëshortin?/ Arjola Demiri publikon

Aktorja e njohur Arjola Demiri vazhdimisht komentohet për jetën e saj private si dhe për raportet me ish-bashkëshortin e saj.

Së fundmi gjatë një bashkëbisedimi virtual me ndjekësit e saj, aktorja u pyet nëse fëmijet takohen me babain e tyre.

Ndjekësi: A i sheh ish burri fëmijët dhe a ke raporte të mira apo nuk flisni bashkë?

Arjola: Sigurisht që takohen! Fëmijët e mi kanë raporte shumë të mira me prindin bab”, është përgjigjur Arjola dhe ka publikuar bisedën me vajzën në Whatsapp, ku ajo i thotë: “O ma unë edhe Rubini kemi për të shkuar te babi”.

 

A takohen fëmijët me ish-bashkëshortin?/ Arjola Demiri publikon

Lajmet e fundit nga