LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas lajmit për tradhëtinë dhe bjondes në Dubai/ Fatma ka dy fjalë për Alfion

19 Nëntor 2022, 16:54, Lifestyle CNA

Pas lajmit për tradhëtinë dhe bjondes në Dubai/ Fatma ka dy

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani kanë qënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre.

Para se Alfio të sqaronte situatën, u përfol se shkak për ndarjen ishte bërë tradhëtia, por ai e mohoi këtë, duke treguar se çifti i kishte dhënë fund lidhjes për arsyet të tjera.

Por pas ditë më parë, Alfio publikoi një foto nga Dubai, ku shfaqej krah një vajze bjonde, teksa festonin në një klub nate. Menjëhrë nisën aludimet, pavarësisht se në foton e Alfios, bjondia cilësohej si “mikeshë”.

E tashmë radhën e ka Fatma, me sa duket ajo ka “thumbuar” ish-partnerin e saj, përmes një postimi në rrjetet socile.

Krahas një fotoje më kafenë e mëngjesin ajo ka postuar edhe një thënia nga sheqerët që vinë bashkë më të ku shkruhej “Të të bëj LIKE?”

Pas lajmit për tradhëtinë dhe bjondes në Dubai/ Fatma ka dy

Për çfarë e ka fjalën kontretisht Fatma nuk e thotë, por kuptohet që LIKE i bëhet vetëm ndonjë fotoje, që më e zhurmshmja e ditëve të fundit rezulton të jetë ajo e Alfios.

Kujtojmë se pak kohë para se të qarkullonte lajmi për ndarjen, Fatma festoi e vetma ditëlidnjen në Zvicër./CNA.al

Lajmet e fundit nga