LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prej një viti të ndarë/ Alfio na la pa fjalë me veprimin ndaj Fatmës

20 Nëntor 2022, 13:36, Lifestyle CNA
Prej një viti të ndarë/ Alfio na la pa fjalë me veprimin
Fatma Methasani Alfio Rrotani

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani prej kohësh i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë, e cila u shoqërua me shumë bujë mediatike.

Menjëherë pas lajmit për ndarjen menjëherë nisën aludimet edhe për arsyet e ndarjes, ku u tha se shkak ishte tradhëtia e Alfios ndaj fatmës.

Por pas këtij lajmi ka qënë i menjëhershëm reagimi i Alfios, i cili sqaroi se në fakt ndarja ka ndodhur për shkaqe të tjera mes çiftit.

Duke mos u ndalur me kaq, ka qënë një video e fundit e publikuar nga Fatma, e cila ka hedhur më shumë dritë mbi marrëdhënien e dy ish-partnerëve.

Moderatorja ka postuar një video të djalit, dhe Alfio i ka komentuar  një zemër blu.

Prej një viti të ndarë/ Alfio na la pa fjalë me veprimin

Me sa duket pavarësisht se çfarë ka ndodhur mes tyre, ata kanë ruajtur një raport të mirë si prindër të djalit të tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga