LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet data e nisjes së Big Brother VIP 2

20 Nëntor 2022, 12:50, Lifestyle CNA

Zbulohet data e nisjes së Big Brother VIP 2

Që nga përfundimi i edicionit të parë të Big Brother VIP, ka pasur një kuriozitet të madh lidhur me pyetjen “Kur do të nisë edicioni i dytë?”

Pak ditë më parë ishte moderatorja Arbana Osmani që ngacmoi ndjekësit e saj, përmes një fotoje ku pozonte me dy zarfqat që dërgohen surprizat në shtëpinë më të famshme.

Së fundmi po qarkullon një lajm ku thuhet se Big Brother2 do të nisën në natën e Krishtlindjeve.

Në fakt ka qënë VIP Magazinë që ka raportuar se “konkurrentët e dytë të edicionit të reality shoë-t të ndjekur në Shqipëri do të futen në shtëpinë më të famshme mbrëmjen e 24 Dhjetorit.”.

Shtëpia ku do të futen banorët e sezonit të dytë është ndryshuar dhe ka një arredim të rid he punimet janë drejt përfundimit.

Ndërkohë edhe vetë moderatorja Arban Osmani, duket se do të jetë e ngarkuar këtë fundvit, duke qënë se gjatë kësaj periudhe do të jetë edhe në drejtimin e Festivalit të RTSH, i cili përfundon vetëm pak ditë para nisjes së Big Brother./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga