LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arjola Demiri nuk e ka marrë shtëpinë nga produksioni i BBV/ Aktorja tregon gjithçka

20 Nëntor 2022, 13:07, Lifestyle CNA

Arjola Demiri nuk e ka marrë shtëpinë nga produksioni i BBV/

Aktorja e njohur Arjola demiri ishte pjesë e edicionit të parë të Big Brother, ku ajo edhe pse nuk u shpall fituese arriti të realizonte ëndrrën e saj, që t’i kishte një shtëpi për fëmijët e saj.

Produksioni i dhuroi asaj një shtëpi, por çfarë ka ndodhur me të?

Kjo ishte pikërisht pyetja që i ka drejtuar së fundmi një ndjekës Arjolës, pasi që pas daljes nga BBV ajo nuk publikoi asnjë pamje nga shtëpia e re.

Por në fakt aktorja sqaroi se shtëpia e saj është në ndërtim dhe përfundon në qershor të vitit 2023.

Arjola Demiri nuk e ka marrë shtëpinë nga produksioni i BBV/

Arjola Demiri nuk e ka marrë shtëpinë nga produksioni i BBV/

Edhe para kësaj pyetje Arjola është pyetur edhe në një intervistë lidhur me çështjen e apartamentit.

“E para nuk kam dashur të flas sepse ka pasur shumë zëra. Nuk flitej për asgjë tjetër përveç shtëpisë, filloi të më torturonte kjo gjë. Edhe pa e marrë kontratën kam thënë që e kam marrë sepse nuk ka pasur vend për të dyshuar. Përtej nesh ka pasur me mijëra mesazhe në lidhje me shtëpinë. Tani shtëpia është në ndërtim e kam thënë, edhe kontratën e kam firmosur tashmë. Pres vetëm t’i vendoset një derë dhe të marr çelësat”– tha Arjola në “Pardon My French.”/CNA.al

Lajmet e fundit nga