LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto + video/ Sirena Oriola Marashi mahnit perëndimin e diellit

5 Shtator 2023, 21:03, Lifestyle CNA
Foto + video/ Sirena Oriola Marashi mahnit perëndimin e diellit
Oriola Marashi, modele shqiptare

Oriola Marashi, modelja shqiptare që po korr sukses të jashtëzakonshëm edhe jashtë kufijve të Shqipërisë di gjithmonë si të na surprizojë.

Bukuroshja brune ka mahnitur mbrëmjen e sotme me disa foto tejet sensuale buzë detit e në perëndim të diellit.

Me hiret e saj duket sikur dhe perëndimi është përhumbur tek sirena Oriola Marashi, top modelja që po shkëlqen në pasarela dhe modeling.

Në buzë mbrëmje, ajo rrezaton si një dritë dielli që puthet me dallgët e detit.

Fotot e nxehta të Oriola Marashit nuk i kanë shpëtuar as syve të komentuesve të shumtë në rrjetet sociale, të cilët nuk I kursejnë lëvdatat për bukuroshen shqiptare.

Fotot mund t'i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga