LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E çmendur pas Messit/ Njihuni me modelen që ka bërë tatuazh portretin e futbollistit në zonën intime

5 Dhjetor 2022, 17:32, Lifestyle CNA
E çmendur pas Messit/ Njihuni me modelen që ka bërë
Modelja Suzy Cortez

Modelja Suzy Cortez, është bërë e njohur për rrjetet sociale kur u bë pjesë e kompetcionit “Miss Bum Bum”.

Cortez fitoi çmimin e parë si vajza me të pasmet më të mëdha në botë.

Ajo njihet gjithashtu si tifozja më e zjarrtë e Lionel Messit dhe së fundi po çmend ndjekësit në rrjetet sociale me fotot e saj dhe bluzen e Messit.

Gjithashtu, modelja ka bërë tatuazh portretin e Messit në trup në një zonë mjaft intime.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga