LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Bora Zemanit i di shumë sekrete"/ Semi Jaupaj "hap thesin"?

5 Dhjetor 2022, 11:14, Lifestyle CNA

"Bora Zemanit i di shumë sekrete"/ Semi Jaupaj "hap

Semi Jaupaj një nga këngëtaret më të dashura për publikun, e cila fitoi shumë popullaritet me hyrjen në "Big Brother VIP".

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në “Zemër Luana”, ku patjetër nuk mund t’u shpëtonte pyetjeve për Bora Zemanin.

Gjatë një loje të zhvilluar në program, ajo duhej të zbulonte sekretin e një VIP-i.

Semi u shpreh se di shumë sekrete të Borës, por nuk zbuloi asnjë, duke vendosur të pinte shotsin.

Edhe kur u pyet për Donaldin ajo nuk foli sërish.

Kujtojmë se më herët ajo ka qenë e ftuar te "Goca dhe gra" dhe u pyet për rikthimin e Borës dhe Donaldit, në një periudhë kur rrjeti ziente nga ribashkimi i dyshes.

 “Nuk dua ta flas më këtë gjë. Thashë që është gjë shumë personale dhe çfarë u takon atyre, u takon atyre për të folur dhe jo mua më”.

Vajzat kanë treguar se në çdo moment i kanë qëndruar pranë njëra-tjetrës, duke u mbështetur për gjithçka tek miqësia e tyre dhe kurrsesi nuk pritej që as në këtë intervistë Semi të "shiste" Borën./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga