LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

A do futej sërish në "Big Brother VIP"?/ Ja si përgjigjet Beniada Nishani

5 Dhjetor 2022, 09:21, Lifestyle CNA

A do futej sërish në "Big Brother VIP"?/ Ja si

Beniada Nishani është një nga personazhet më të dashur nga publiku. Që pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ajo vijon të jetë në qendër të vëmendjes dhe publiku ka kuriozitet të vazhdueshëm për jetën e saj private dhe planet apo dhe për mendimet e saj për çështje të caktuara.

Së fundmi ajo ka treguar në “E Diell”, se “Big Brother VIP”, ka qenë një ndër eksperiencat më të bukura të jetës së saj.

 “Ka qenë mendoj eksperienca më e bukur e jetës sime. Nuk krahasohet me asnjë eksperiencë tjetër. Disi edhe na mungon. Tani që mendoj se do të fillojë 'Big Brother 2', them sikur të isha futur akoma edhe një herë, vetëm për disa ditë”, u shpreh ajo.

Më tej gjatë një interviste në “Why Not”, Beniada ka treguar se çfarë ka bërë me lekët që ka marrë nga "Big Brother".

 “I mora i mora. Patjetër. Shumë korrekt. Rrush e kumbulla i bëra. Nuk i kam harxhuar të gjitha se jam dhe pak gjirokastrite dhe do të blej një makinë, pastaj avash, avash shikojmë”, tha Beniada.

Më tej ajo ka folur edhe për raportin e saj me Einxhelin, dhe reagoi edhe për komentet që Einxhel kishte bërë në të njëjtin program.

 “Tani përtej shakave e kisha parë këtë pjesë. Unë jam munduar të mos e komentoj pasi ndonjëherë njeriu lëndohet për gjërat e vogla, për një fjalë. Ka qenë një shoqëri e bukur e jona ishim 2 goca kundër shumë të tjerëve. Kam thënë se jam munduar të kem kujdes t'i përgjigjem. Përveç kësaj e kam pasur shumë xhan. Ndonjëherë bëjnë vaki këto gjëra. Ndonjëherë në shoqëri njerëzit për disa keqkuptime prishen kot. Por gjëja më e bukur është kur njerëzit flasin sy më sy. Unë i uroj një shtatëzani të mbarë dhe jam e sigurtë se në një të ardhme gjërat do të ndryshojnë”, përfundoi ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga