LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përse nuk janë takuar Sara dhe Beniada?/ Blogerja sqaron ndjekësit

5 Dhjetor 2022, 09:16, Lifestyle CNA

Përse nuk janë takuar Sara dhe Beniada?/ Blogerja sqaron

Sara Berisha ka qenë një ndër konkurrentet më të dashura për publikun në "Big Brother VIP 1".

Që atëherë ajo vijon të jetë në qendër të vëmendjes, dhe publiku gjithmonë shfaq interes për të, për lidhjen me Dj PM, por edhe për marrëdhëniet e saj me ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Së fundmi Sara ka realizuar nga bisedë virtuale me ndjekësit, ku u pyet për raportin e saj me Beniada Nishanin, e konkretisht për arsyen se përse nuk janë takuar kohët e fundit.

 “Me Benin nuk jemi takuar shumë kohët e fundit sepse ajo është e ngarkuar me punët e saj dhe unë me të miat, por raporti është njësoj”, ka shkruar Sara, krahas një fotojë ku shfaq Beniadën dhe Dj PM./CNA.al

Përse nuk janë takuar Sara dhe Beniada?/ Blogerja sqaron

Lajmet e fundit nga