LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sara Berisha rrëfehet si asnjëherë më parë/ Tregon vështirësitë e të jetuarit larg Dj PM

5 Dhjetor 2022, 09:09, Lifestyle CNA

Sara Berisha rrëfehet si asnjëherë më parë/ Tregon

Sara Berisha dhe Dj PM, janë një nga çiftet më të dashura dhe më të komentuara të showbizz-it.

Së fundmi blogerja ka realizuar një “Ask Me A Question” në rrjetet sociale, ku ka komunikuar me ndjekësit e saj.

Një ndër pyetjet që iu drejtua (si shumë të tjera) lidhej me Dj PM, e konkretisht me faktin se ata jetojnë larg njëri-tjetrit.

A është e vështirë të mbash një lidhje në distance,- pyeti ndjekësi.

 Po patjetër që është e vështirë. Por nëse e do një person duhet të bësh pak sakrifica në fillim derisa të gjeni një vijë të mesme,- iu përgjigj ajo.

Sara Berisha rrëfehet si asnjëherë më parë/ Tregon

Kujtojmë se Sara ka realizuar edhe më herët biseda virtuale me ndjekësit, ku pyetjeve u është përgjigjur Dj PM. 

Mes të tjerash një ndjekës pyeti çiftin se kur kanë në plan të martohen ose të bëjnë një fëmijë së bashku.

“Nuk e di, kur të vijë koha. Për momentin nuk është se e kemi bërë plan kështu që kur të vijë koha. Besoj që disa gjëra bëhen me kohën. Disa gjëra vërehen vetë. Por nuk e kemi menduar këtë pjesë, përkundrazi shumë shpesh tallemi me njëri-tjetrin 'do të mbesim pa martuar'”- shprehej Dj PM./CNA.al

Lajmet e fundit nga