LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Mos u ngatërro me shqiptarët"/ Loredana Zefi "thumbon" serbët pas ndeshjes

3 Dhjetor 2022, 17:41, Lifestyle CNA

"Mos u ngatërro me shqiptarët"/ Loredana Zefi

Reperja e njohur Loredana Zefi, e cila prej vitesh ka fituar famë të madhe edhe në Zvicër, së fundmi ka treguar mbështetjen e saj për futbollistët shqiptarë, që mbrëmjen e djeshme bënë bujë në ndeshjen me Serbinë.

Këtë ajo e ka treguar përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka postuar foton e dy futbollistëve shqiptarë Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri nga ndeshja Zvicër-Serbi, që u mbyll me rezultatin 3-2.

 “Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”, ka shkruar Loredana krahas fotografisë ku shfaqet Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.

"Mos u ngatërro me shqiptarët"/ Loredana Zefi

Ndërkohë në një postim tjetër ajo ka publikuar një foton të sajën ku ka ngritur gishtin e mesit dhe ia ka drejtuar kamerës. Menjëherë ran ë sy veshja e saj, ku mbante edhe flamurin kuq e zi./CNA.al

"Mos u ngatërro me shqiptarët"/ Loredana Zefi

 

Lajmet e fundit nga