LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zyrtarisht deputete/ Arjan Konomi "i qan hallin" Ori Nebiajt

3 Dhjetor 2022, 13:02, Lifestyle CNA

Zyrtarisht deputete/ Arjan Konomi "i qan hallin" Ori Nebiajt

Ori Nebiaj mbrëmjen e djeshme i dha fund eksperiencës së saj në “Përputhen”, pasi pranoi mandatin e saj si deputete.

 “Është hera ime e parë në jetë që lë në mes një punë të nisur. Por jam e justifikuar pasi kam një qëllim disi më madhor pasi do të duhet të jem në një tjetër mision. Mendoj që këtë mision për aq sa isha e bëra ashtu, në karakterin dhe identitetin tim”, u shpreh ajo.

Pas largimit të saj reagimet kanë qenë të shumta, duke nisur nga konkurrentët që i thanë fjalë zemre e deri tek opinionistët Neda dhe Arjani.

Por ky i fundit, krahas përshëndetjeve në studio, duket se i ka “qarë pak hallin” Orit për detyrën e re.

 “Ishte nje pervoje e bukur te punoje me ty @ori_nebijaj
Shume suksese ne karrieren tende te re! Jam i sigurt se ke per te qene nje ze i forte ne parlamentin tone, ne kete politike te mbrapshte qe ka nevoje per ty e per njerez me ndershmerine, kurajon dhe pergatitjen tende! …dhe pse ta qaj hallin me ke do kesh te besh !!!”, ka shkruar Konomi./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)

Lajmet e fundit nga