LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot nënë e dy fëmijëve, por mbetet seksi si dikur/ A e dalloni dot kush është kjo këngëtare?

3 Dhjetor 2022, 14:17, Lifestyle CNA
Sot nënë e dy fëmijëve, por mbetet seksi si dikur/ A e
Ledina Çelo

Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por prej disa vitesh ajo nuk ka qenë mjaft aktive në tregun muzikor.

Gjithsesi në rrjetet sociale ajo shpesh ndan copëza nga jeta dhe përditshmëria e saj, ku së fundmi ka publikuar një foto të 22 viteve më parë.

Pavarësisht se vitet kalojnë, koha është treguar mjaft bujare me bukuroshen Ledinë, pasi pavarësisht se kanë kaluar dy dekada dhe ajo tashmë është nënë e dy fëmijëve, ajo sërish ruan po të njëjtën pamje magjepsëse si dikur.

Në foton e publikuar në rrjetet sociale ajo shfaqet me flokë brune dhe me një stil ndryshe nga ai sot.

“Londër 2000”, shkruan krah fotos këngëtarja./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LEDINA CELO (@ledinacelo)

 

Lajmet e fundit nga