LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bomba e Twerk-ut”/ Kjo është bukuroshja që i ka ‘vjedhur’ zemrën futbollistit të famshëm

21 Nëntor 2022, 20:17, Lifestyle CNA
“Bomba e Twerk-ut”/ Kjo është bukuroshja që i ka
Claudia Redheaded

Claudia Redheaded është një kërcimtare shumë e njohur në mediat sociale.

Ajo ka pushtuar Instagramin dhe njihet si Mbretëresha e Twerk-ut.

Claudia numëron mijëra ndjekës në Instagrma ku dhe ndan foto dhe videot shumë seksi teksa shafqet duke kërcyer.

Gjithashtu bukuroshja bjonde njihet dhe si partnerja e futbollistit të njohur Jakub Kivior.

Claudia, ka qenë kampione e Gjermanisë në këtë lloj kërcimi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotët më seksi të Claudia Redheaded./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga