LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Digjet gjatë natës furgoni në Korçë/ Mister rrethanat

26 Shtator 2022, 08:16, Kronika CNA
Digjet gjatë natës furgoni në Korçë/ Mister rrethanat
Foto ilustruese

Një furgon është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen nr. 17 të Korçës.

Blutë bëjnë me dije se konkretisht ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00.

Furgoni është në pronësi të shtetasit R. T., banues në Korçë, ndërsa në momentin kur ka shpërthyer në flakë ka qenë i parkuar në afërsi të banesës.

Nga informacionet paraprake, ende janë mistër rrethanat dhe shkaqet e djegjes së automjtetit.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga