LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i shumëfishtë në Fier/ Përplasen 8 makina dhe një motor

23 Shtator 2022, 18:02, Kronika CNA
Aksident i shumëfishtë në Fier/ Përplasen 8 makina dhe
Foto ilustruese

Një aksident i shumfishtë ka ndodhur në Fier. Sipas asaj që raportohet në media, në aksident janë përfshirë 8 automjete dhe një motor picash.

Ende nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar rrethanat./ CNA.al

Lajmet e fundit nga