LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shkrumbohet nga flakët magazina me rroba në Qytetin Studenti

25 Shtator 2022, 17:58, Kronika CNA
Shkrumbohet nga flakët magazina me rroba në Qytetin Studenti
Foto ilustruese

Një magazinë me rroba është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Qytetin Studenti në Tiranë.

Ende nuk dihen shkaqet e rënjes së zjarrit, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.09.2022, në Qytet Studenti, ka rënë zjarr në një magazinë me rroba, dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga