LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro këmbehet me 120 Lekë/ Kursi i këmbimit,10 qershor 2022

10 Qershor 2022, 08:09, Ekonomi CNA

Euro këmbehet me 120 Lekë/ Kursi i këmbimit,10 qershor 2022

Në tregun valutor ditën e sotme dollari amerikan blihet me 112 Lekë dhe shitet me 113 Lekë.

Euro blihet me 120 Lekë dhe shitet me 120.7 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140 Lekë dhe shitet me 141.5 Lekë.

Franga zvicerane blihet me 114.5 Lekë dhe shitet me 115.5 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 88.2 Lekë dhe shitet me 89.4 Lekë./CNA.al

Euro këmbehet me 120 Lekë/ Kursi i këmbimit,10 qershor 2022

Lajmet e fundit nga