LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video- “Ajo ishte 12 vjeçe, unë 30”/ Deklaratat e Biden trazojnë rrjetin

27 Shtator 2022, 08:23, Aktualitet CNA

Video- “Ajo ishte 12 vjeçe, unë 30”/ Deklaratat e Biden

Presidenti amerikan Joe Biden është bërë sërish objekt diskutimi.

Ai është rikthyer në qendër të vëmendjes pas një komenti në lidhje me miqësinë e një vajze 12-vjeçare kur ai ishte 30 vjeç.

"Fox News", ka pasqyruar një takim të Biden, të premten, që po mbante me Shoqatën Kombëtare të Arsimit, me sindikatën më të madhe të mësuesve në vend.

Në atë takim, sipas "Fox News", ai me sa duket njohu një grua në turmë dhe ndaloi komentet e tij mbi ndryshimin e klimës për ta vënë në dukje atë.

“Duhet të më përshëndesësh”, tha zoti Biden në mes të fjalës.

“Ne kthehemi shumë prapa. Ajo ishte 12, unë 30. Por gjithsesi, kjo grua më ndihmoi të bëja shumë”, shtoi presidenti amerikan./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga