LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrumpallë kombëtare/ Presidenti i Shqipërisë merr në delegacion gruan, djalin dhe parukieren e gruas

18 Shtator 2023, 12:00, Aktualitet CNA

Rrumpallë kombëtare/ Presidenti i Shqipërisë merr në

Gazetari Bledi Mane ka bërë një denoncim në rrjete sociale lidhur me presidentin Bajram Begaj.

Ai bën me dije se Begaj në vizitën e tij që po zhvillon në New York-ut në Asamblenë vjetore të OKB-së me vete ka marrë plot 22 veta thjesht për një udhëtim disaditor duke shpenzuar rreth 150 mijë dollarë nga paratë e taksapaguesve.

Por sipas tij ajo që bie në sy është se “veç gruas dhe djalit është edhe Lili Ismaili në rolin e Këshilltares së Jashtme. Lilin besoj e njihni, parukiere në qytet që i qan xixat nëpër faqe dhe kordonin nëpër buzët e grave të Tiranës”.

“U nis drejt New York-ut në Asamblenë vjetore të OKB-së edhe delegacioni shqiptar i kryesuar nga Presidenti i Republikës Bajram Begaj. Me vete ka marrë plot 22 veta thjesht për një udhëtim disa ditor duke shpenzuarme rreth 150 mijë dollarë nga partë e taksapaguesve por më fantastikja është përbërja e delegacionit. Veç Bajramit është edhe gruaja e tij Armanda Begaj. Veç gruas është edhe djali i tij, Dorjan Begaj. Veç gruas dhe djalit është edhe Lili Ismaili në rolin e këshilltares së jashtme. Lilin besoj e njihni, parukjere në qytet që i qan xixat nëpër faqe dhe kordonin nëpër buzët e grave të Tiranës por nuk e kuptoj çfarë do bëjë Lili në OKB, kujt do ia lyejë buzët e kujt do ia nxijë faqet!?”, shkruan Mane në rrjetet sociale.

Rrumpallë kombëtare/ Presidenti i Shqipërisë merr në

Lajmet e fundit nga