LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama jep lajmin e mirë për shkodranët dhe turistët që vizitojnë qytetin

18 Shtator 2023, 08:14, Aktualitet CNA
Rama jep lajmin e mirë për shkodranët dhe turistët që
Kryeministri Edi Rama

“Internet falas në të gjitha atraksionet turistike të Shkodrës dhe pedonalet e qytetit”.

Me këtë lajm e ka nisur ditën e sotme kryeministri Edi Rama, duke njoftuar të gjithë qytetarët e Shkodrës se interneti falas do të jetë në dispozicion në pikat turistike të qytetit.  

“Mirëmëngjes dhe me internetin falas që do të jetë në dispozicion në të gjitha atraksionet turistike të Shkodrës dhe pedonalet e qytetit, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama në statusin e tij në rrjetin social "Facebook"./ CNA

Lajmet e fundit nga