LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prekëse/ Mes lotësh, Berisha mban fjalimin e fundit për Bujar Nishanin

2 Qershor 2022, 13:30, Aktualitet CNA

Prekëse/ Mes lotësh, Berisha mban fjalimin e fundit për Bujar

Kryetari i PD-së, Sali Berisha, është përlotur teksa ka thënë fjalët e fundit për ish Presidentin Bujar Nishanin.

Në mesazhin prekës, Berisha me lot në sy, shprehet se sot shqiptarët dhe familjarët kanë humbur një pjesë të çmuar të zemrës.

“Ne kemi humbur një pjesë të çmuar të dashur të zemrës tonë. Do mbetesh një burim i pashtershëm frymëzimi. U prehsh në paqe”, kanë qenë disa prej fjalëve të kryetarit të PD-së, mes lotësh./ CNA.al

Prekëse/ Mes lotësh, Berisha mban fjalimin e fundit për BujarPrekëse/ Mes lotësh, Berisha mban fjalimin e fundit për Bujar

Lajmet e fundit nga