LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga Fatmir Sejdiu te Alfred Moisiu/ Ish-presidentët në homazhet për Bujar Nishanin

2 Qershor 2022, 11:27, Aktualitet CNA
Nga Fatmir Sejdiu te Alfred Moisiu/ Ish-presidentët në homazhet
Homazhet për Bujar Nishanin

Sot përcillët për në banesën e fundit, ish-Presidenti Bujar Nishani, i cili u nda nga jeta më 28 maj për shkak të problemeve shëndetësore.

Ndërkohë, në homazhet që po zhvillohen në ambientet e Presidencës, kanë marrë pjesë edhe katër ish-presidentë.

Ish-Presidentët, Rexhep Meidani, Alfred Moisiu, Bamir Topi dhe ish-presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu kanë marrë pjesë në homazhet e zhvilluar në Presidencë për nder të Nishanit, teksa kanë lënë dhe shënimet e tyre në librin e mesazheve./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga