LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Peshqit e mëdhenj dhe ‘stuhia’ e ndryshimit të qeverisjes/ Ironizon Tritan Kalo

27 Shtator 2022, 08:29, Aktualitet CNA
Peshqit e mëdhenj dhe ‘stuhia’ e ndryshimit të qeverisjes/
Mjeku Tritan Kalo

Mjeku Tritan Kalo ka ironizuar këtë mëngjes politikën dhe SPAK-un, teksa vendi po gulon nga ngjarje të mëdha si kriminale, ashtu edhe politike.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Kalo pyet nëse SPAK ka kapur ndonjë peshk të madh se nuk ka dëgjuar gjë.

Gjithashtu, ai shtron edhe pyetjen nëse përfundoi stuhia e ndryshimeve të qeverisjes së vendit, duke marrër shkas nga paralajmërimet e herëpashershme të opozitës.

“Mirëmëngjes. Fund shtatori. Kam patur probleme me TV ndaj mundet ndokush të më sqarojë nëse SPAK/KAPS kapi ndërkohë ndonjë peshk të madh e stuhia e ndryshimeve të qeverisjes së vendit a përfundoj?! Shtatorin tjetër edhe më mirë do të jetë!!!”, shkruan ai./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga