LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta si shofer: Kam një problem

3 Mars 2024, 17:52, Aktualitet CNA

Meta si shofer: Kam një problem

Kreu i Partisë së Lirisë gjatë një takimi në qarkun e Beratit teksa ka folur për shqetësimet dhe shkeljet e qeverisë apo abuzimet dhe mungesa e investimeve në infrastukturë sa i përket këtij qarku, ka treguar një moment që i ka ndodhur në aksin Pogradec-Ersekë që  ishte gropa-gropa.

Teksa rrëfen për gjendjen skandaloze të rrugës, Meta tregon se ka një problem si shofer.

Kreu i Partisë së Lirisë ka zbuluar se i jep shpejt makinës.  

“Kam një problem i jap pak shpejt. Bëra rrugën Pogradec- Ersekë. Kujdes më tha shoferi. Kaloni njëherë andej, shikoni si tunden makinat”, tha Meta./ CNA

Lajmet e fundit nga